+420 773 163 777 +420 773 163 777
Celkem 0 položek
0 Kč

Svatební kytice v souladu s ročním obdobím

V současné době jsou mezi nevěstami nejvíce oblíbené jednoznačně růže, nejen jarní, ale jakékoli sezónní květiny jsou, bohužel, malinko opomíjeny. Přitom svatební kytice a výzdoba z tulipánů, narcisů nebo gerber má svoje kouzlo a pro nevěsty, které touží po troše extravagance, je tato cesta jistě správnou volbou.

Využijte toho, co jarní období nabízí a zvolte pro svou svatbu v tomto termínu květinovou výzdobu z jarních květin. Nejen, že ušetříte, sezónní květiny jsou vždy o něco levnější, ale hlavně bude Vaše svatba v souladu s tím, co se děje v přírodě kolem. Jarní krajina je plná barev, čerstvá zelená tráva, barevné tulipány, narcisky i mnoho dalších jarních květin přímo láká k výzdobě jarní svatby.

A pokud přeci jen na růžích trváte, protože růže jsou jistě královnami květin a ke svatbě vždy patřily a patřit budou, nebojte se je kombinovat s jinými druhy květin. Žádné růži tulipán na kráse ještě nikdy neubral:o) Naopak je pak možné spolu s dobrým floristou nebo floristkou vymyslet něco neotřelého, nového a zajímavého, co se bude hodit přesně k Vám.

Jelikož barvu najdete v přírodě na jaře téměř jakoukoli, nemusíte se vůbec bát kombinovat. Bílá je klasika, ke které se hodí jakákoli jiná barva. Vaše svatební fotografie budou pak zářit barvami a věřím, že i Vy se budete cítit dobře. A pokud venku stále ještě leží sníh a jaro je zatím v nedohlednu? Nevadí, Váš svatební den může i tak být plný barev a přicházejícího jara.

Schůzka s floristou při výběru květin je vždy nutná, dobrý florista si vždy vyslechne vaše nápady, poradí Vám s výběrem, pokud si nejste zcela jistá, a výsledkem jistě bude Vaše maximální spokojenost, svůj den D si budete užívat v obklopení krásných květin. Pokud máte nějakou oblíbenou květinu, určitě je dobré jí ve své svatební kytici mít, na svou svatbu budete jistě s radostí celý život vzpomínat, proto se obklopte tím, co máte rádi. Záleží jen na Vás a Vašem výběru, jaké květiny jsou Vám blízké.

Vyberte si z naší široké nabídky svatebních kytic zde