Celkem 0 položek
0 Kč

Rozvoz květin

rozvoz květin

Hledáte způsob, jak vyjádřit své pocity někomu, na kom vám záleží?
Pošlete květiny!

Rozvoz květin

Zajišťujeme rozvoz květin po Praze i do všech koutů České republiky. Máme široký výběr květin, ze kterých si můžete vybrat, jako například růže, tulipány, gerbery a mnoho dalších. Květiny můžete objednat online nebo telefonicky. Naši zkušení květináři se postarají o to, aby květiny byly doručené včas a v perfektním stavu. 

Objednávky mimo Prahu nutno objednat nejpozději 48 hodin před samotným doručením, nejméně však den před plánovaným doručení a po dohodě předem.

Náš rozvoz květin je rozdělen do tří časových intervalů, 10:00 - 13:00; 13:00 - 16:00; 16:00-19:00 které pokrývají různé části dne. Toto rozdělení nám umožňuje optimalizovat naše trasy a zajistit, že každá objednávka je doručena efektivně a včas. Ačkoliv se snažíme vyhovět preferovanému času doručení, je důležité si uvědomit, že uvedený čas je orientační a může dojít k menším odchylkám vzhledem k proměnlivosti dopravní situace a dalším nepředvídatelným faktorům.

 

Děkujeme za pochopení a důvěru v naše služby

 

Objednat rozvoz květin

 

Rozvoz květin

 Darovat květinu je skvělý způsob, jak někomu ukázat, že Vám na něm záleží. Je to romantický, elegantní a nezapomenutelný způsob, jak vyjádřit své pocity. Pošlete květiny ještě dnes a udělejte někomu radost!

Jak objednat rozvoz květin?

Rozvoz květin objednáte velmi jednoduše při výběru kytice. Nabízíme široký výběr pečlivě naaranžovaných kytic z čerstvých květin z Čech a Holandska - růže, lilie, gerbery, tulipány, orchideje, chryzantémy a spoustu dalších krásný květin.

  • Vyberte si z připravených variant kytic

  • Vložte kytici do nákupního košíku

  • Vyplňte kam máme kyticy doručit a odešlete objednávku

A my už se oo rozvoz květin postaráme. Zajistíme aby vše proběhlo hladce. Naše zkušené floristky kytici připravý a kurýr včas přiveze květiny na uvedenou adresu.

 

Objednat rozvoz květin

 

Jak rychle rozvoz květin probíhá?

  • Po Praze rozvezeme květiny v řádech hodiny. Vždy záleží na konkrétníé adrese a také na složitosti kytice
  • Rozvoz do kterékoli obce v České republice vždy domlouváme konkrétně dle lokality, ale zpravidla nejpozději do 24 hodin

Neváhejte a objednejte si květiny a my je doručíme kam si budete přát.

Rozvoz květin Praha | Dorucování květin