Celkem 0 položek
0 Kč

Firmy/Hotely

„Ceníme si dlouhodobé spolupráce“

Květinová výzdoba pro vaši kancelář

Nepřehlédněte naše nové webové stránky zaměřené na firemní květinový servis, kde naleznete velké množství informací o nabízených floristických službách i mnoho referenčních fotografií z již realizovaných akcí.

www.laflorista.cz

Kontaktujte nás, přijedeme Vás osobně navštívit, vyslechneme všechny Vaše požadavky a navrhneme Vám na míru květiny do kanceláří, díky kterým bude Vaše pracovní prostředí příjemné a svěží. Což jistě Vaši zaměstnanci i zákazníci ocení. Květiny se stanou součástí firemní kultury. Přizpůsobíme nabídku individuálně dle Vašich představ, stanoveného budgetu, firemních barev nebo ročního období.

Květinová výzdoba komerčních prostor

Zajistíme pravidelnou výzdobu restaurací či hotelů. Vaši zákazníci se budou cítit příjemně u stolu s květinou, stejně tak hotelový hosté jistě ocení čerstvé květiny na recepci například při čekání na taxi na letiště. Čerstvé květiny na pokoji každého návštěvníka také příjemně potěší již při vstupu do místnosti.

Firemním zákazníkům nabízíme:

  • Věrnostní program – velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce, poskytneme Vám zajímavé zvýhodnění, jako jsou slevy či dárkové šeky.
  • Výzdobu firemních akcí – pořádáte firemní večírek, květiny vytvoří příjemnou atmosféru. Chcete zaměstnancům dát nějakou maličkost při odchodu? Malá kytička každého potěší – zajistíme je pro Vás.
  • Květiny pro vaše zaměstnance – nechcete promeškat narozeniny své sekretářky či kolegy? Budeme důležité termíny sledovat za Vás a vždy Vás včas upozorníme, že je čas objednat květinu.
  • Květiny pro vaše firemní partnery – chcete poděkovat za vydařené obchodní jednání? Není nic jednoduššího než poslat kolegovi květinu se vzkazem.
  • Květiny na recepci či do kanceláře – dejte na recepci či ke vstupu do Vaší společnosti květiny a Vaši zákazníci, obchodní partneři i zaměstnanci se budou rázem cítit příjemně.
  • Péči o Vaše rostliny – zajistíme péči o rostliny na pracovišti tak, aby jste při pohledu na ně stále měli radost a přinášely Vám potěšení.
  • Platbu na fakturu – stálým zákazníkům umožňujeme platbu na fakturu.
  • Slevy pro zaměstnance  - nabízíme slevu pro vaše zaměstnance při nákupu u nás v kamenné prodejně  na adrese: V Horkách 1386/5, Praha 4 , bude nám potěšením je uvítat osobně. 

Pro jakékoli další informace nás prosím kontaktujte, jsme Vám k dispozici.