Celkem 0 položek
0 Kč

Svatební kytice

Nabízíme kompletní květinový servis pro tento jedinečný den. Květiny dovezeme až k Vám. Uvážeme svatební kytice, kytice pro svědkyně, maminky, korsáže pro ženicha, svědky i tatínky. Ozdobíme auta, stoly, obřadní síně či kostely.

  Velmi rozsáhlá fotogalerie svatebních kytic na našem webu www.svatebni-kytice-kvetiny.cz 

Nepřehlédněte naše nové webové stránky zaměřené na svatební květinový servis, kde naleznete mnoho inspiračních fotografií pro vaši svatbu v přehledně členěné fotogalerii a také mnoho informací, které vám usnadní orientaci v přípravě vašeho svatebního dne.

Svatební kytice

www.svatebni-kytice-kvetiny.cz


Každá svatební kytice je originál – stejně jako jste Vy

Každá nevěsta je jedinečná osobnost a stejně tak jedinečná by měla být její svatební kytice. Pokud sama nevíte, která květina by se k Vám hodila nebo nemáte žádnou oblíbenou, která by zdůraznila Vaši povahu a osobnost, navštivte nás v našem obchodě, rádi se s Vámi seznámíme a společně vybereme přesně ty pravé květy a barvy do Vaší svatební kytice, které Vám perfektně padnou. Dobré je mít s sebou na takové schůzce fotografii svatebních šatů a alespoň popsat plánované svatební líčení a účes. Pokud žijete v zahraničí, nebo bude svatební květiny vybírat a objednávat ženich, je možné také navrhnout použití květin podle fotografie, vždy potřebujeme znát výšku a typ postavy nevěsty.  Na informační schůzce nebo i na základě telefonické či e-mailové poptávky, Vám sestavíme předběžný rozpočet na svatební kytici a další květinovou výzdobu. Tento rozpočet vždy kalkulujeme jako maximální, máte tedy jistotu, že cenu nepřekročíme a pokud se bude cena snižovat, díky výhodně nakoupenému květinovému materiálu, vždy Vás o tom informujeme.

Vaši svatební kytici i další květiny a svatební výzdobu, Vám dodáme podle Vašich potřeb, den před svatbou nebo ve svatební den, kdy Vám také můžeme pomoci s výzdobou místa obřadu či hostiny. Vyzdobíme všechna obvyklá i méně obvyklá obřadní místa – radnici, kostel, kapli či svatební oblouk uprostřed rozkvetlé louky. Vždy při výzdobě dbáme na to, aby květiny ladily s okolím, to samé platí i při výzdobě restaurace, kde bude Vaše svatební hostina.

Pokud je Vaše oblíbená květina sezónní (např. tulipán) je dobré plánovat si datum svatby na jarní měsíce, kdy není problém tulipány sehnat ve vysoké kvalitě. Takových sezónních květin je ale více, proto vždy jejich použití konzultujte s floristou a mějte připravenou náhradní variantu. Kombinovat lze jakékoli květiny, neplatí zde žádná pravidla, proto si vyberte přesně takové květiny, které se k Vám hodí a které máte ráda, budou Vás provázet během dne, na který budete jistě s radostí, celý život vzpomínat.  I v současnosti je ale nejoblíbenější květinou používanou do svatební kytice královna všech květin – růže.

Ačkoli na našich webových stránkách naleznete mnoho svatebních kytic s udáním ceny, berte tyto ceny pouze jako orientační, pro Vaši představu o cenách za naši práci. Každá svatební kytice, která pochází z rukou našich floristů, je originál. Nikdy se neopakujeme – pokud to není vaše výslovné přání:o). Naše květiny i služby se vyznačují vysokou kvalitou, dbáme na individuální přístup a snažíme se vyjít Vám maximálně vstříc. Podle hesla „všechno jde, když se chce“ přistupujeme i  Vám, Vaší svatební kytici a Vašim přáním. Proto si pak svůj svatební den můžete užívat bez starostí, o svatební kytici a výzdobu se postaráme my.

Podle čeho stanovujeme cenu svatební kytice?

Své umění vázat kytice, vnímat tvar a sladit barvy bereme jako své poslání. Proto u nás nenajdete nic podobného jako „svatební přirážku“ .  Naše práce nás baví a naplňuje. Proto se ceny svatebních kytic odvíjí pouze od cen použitého materiálu. Záleží tedy na zvoleném druhu květin, použitých doplňcích, tvaru a velikosti kytice. Naše umění Vám přidáme jako bonus zdarma. Do svatební kytice používáme vždy jen čerstvé květiny dovezené z Holandských burz, ale podporujeme také tuzemské pěstitele a sezónní květiny kupujeme od nich. Květiny si ve velkoobchodě osobně vybíráme, dbáme na jejich kvalitu a vždy se snažíme vybrat ty nejlepší, které jsou k dostání. Pokud se nám kvalita květin nezdá pro použití do Vaší svatební kytice dostatečná, kontaktujeme Vás a pokusíme se domluvit jinou alternativu – i to se může zcela výjimečně stát, hlavně u sezónních květin na začátku a konci jejich sezóny.

Důležitým faktorem pro stanovení ceny svatební kytice je roční období. Některé druhy květin jsou dostupnější v létě a jiné v zimě.  Týká se to i květin pěstovaných ve sklenících. Třeba tulipány Vám jindy než v zimě a na jaře neseženeme, pivoňky mají také velmi krátkou dobu, kdy jsou k sehnání a to na počátku léta a takových květin je více. Proto je třeba se vždy předem informovat, zda Vámi zvolená květina je v termínu vaší svatby dostupná a jaká bude její cena, ušetříte se tak zbytečného zklamání nebo rozčarování z vysokého rozpočtu.

Květiny pro maminky a družičky

Připravíme pro Vás také samozřejmě květiny pro maminky, družičky a babičky, ale také korsáže pro ženicha, svědky či tatínky. Použijeme stejné květy, jako jsou ve svatební kytici a vždy se snažíme, aby květiny pro maminky byly snadno k držení v jedné ruce, maminky pak mají druhou ruku volnou na kapesníček:o) Květinové šperky v podobě korsáže pro ženicha jsou vždy precizní a skvěle ladí se svatební kyticí.

Autocorso

Květinovou dekoraci auta a jeho výzdobu vždy ladíme do barev svatební kytice. Záleží také na typu auta a jeho barvě. Pokud budete mít auto z autopůjčovny či nějaký historický model, vždy se informujte na možnost takové auto zdobit. Na upevnění používáme specielní přísavky, které lak rozhodně nijak nepoškodí, přesto to některé půjčovny nerady vidí. Vůz ve kterém jede nevěsta se většinou zdobí nejbohatěji, používá se centrální aranžmá ve středu kapoty a malé dekorace na dveřích. Auto ženicha se zdobí méně honosně. Na auta svatebčanů pro Vás připravíme myrtové věnečky do oken zavěšené na stuze.

Květiny do vlasů

Používáme stejný druh květů, jako jsou ve svatební kytici. Tyto květy nevěstu a účes doplňují, takže vybíráme květy drobnější. Záleží vždy na typu účesu, jak květy do vlasů umístíme, mohou to být jednotlivé květy, nebo pro Vás připravíme čelenku či diadém. Použití květů do účesu vždy nejdříve zkonzultujte s kadeřnicí při zkoušce svatebního účesu.

Svatební tabule - květinová výzdoba

Dekorace svatební tabule by také měla být v souladu s květy použitými ve svatební kytici. Bereme vždy v úvahu barvu ubrusů, prostírání, svíček a hledíme na detaily tak, aby výsledek byl dokonalý. Výzdobu restaurace připravíme na místě ve svatební den.

Polštářek na prstýnky

Ve stylu svatební kytice pro Vás připravíme také originální polštářek na prstýnky, ten jistě vhodně nahradí nudné tácky, které mají na matrikách.