Celkem 0 položek
0 Kč

O nás

Online květinářství

Kreativní květinové studio La Florista – specialista na květinový servis – společnost vznikla v květnu roku 2006, po celou dobu působnosti si budujeme dobré jméno na trhu květin, spolupracujeme s významnými zákazníky jak z firemního tak z privátního sektoru, mnozí jsou našimi stálými zákazníky. Takových zákazníků si velmi vážíme a věříme, že i Vám můžeme nabídnout v oblasti květin přesně to, co hledáte.

Květiny v originální podobě

Čerstvé řezané květiny pro Vás svážeme do originálních kytic, které potěší každého obdarovaného. Sledujeme poslední floristické trendy, nebojíme se experimentovat, zároveň ale kytice vážeme citlivě také v klasickém stylu. Proto si z nabídky našeho květinářství vybere skutečně každý. Nabízíme kvalitní nákup květin a kytic online stejně jako zázemí kamenného květinářství. Květiny doručíme nejen po Praze, ale po celé České republice.

Náš tým tvoří fóristé vzdělaní ve svém oboru, nadšení pro svou práci a vždy ochotní Vám poradit.

Naše motto

„Květina je dar pro naše oči - dívejme se a obdivujme 

 

Jelikož jen krásné a čerstvé květiny jsou zárukou spokojenosti zákazníka, vždy dbáme, aby tato naše zásada byla splněna. Květinám věnujeme maximální péči a věříme, že spokojení zákazníci se k nám budou často a rádi vracet. Stejně tak věříme, že spokojený zákazník je nejlepší reklamou a bude nás doporučovat dál, svým známým, kolegům, přátelům, a takové reklamy si velmi vážíme.

Hodnoty La Florista

Vždy se snažíme být: 

  • Profesionální – lidi do svého týmu pečlivě vybíráme, udržujeme jejich vysokou úroveň návštěvami specializovaných seminářů a školení.
  • Kreativní – sledujeme módní trendy, nebojíme se experimentů, stejně tak jako ctíme klasiku. Dokážeme Vás i ty, pro které květiny kupujete vždy překvapit.
  • Originální - vždy Vám nabídneme něco neokoukaného, co Vás okouzlí.
  • Ctíme přírodu – pracujeme s přírodními materiály, protože květiny ve spojení s nimi mohou vyniknout v plné kráse.
  • Spolehliví – co slíbíme, to dodržíme. Pracujeme kvalitně a rychle.
  • Precizní – svou práci bereme vážně a kytice od nás jsou perfektní.
  • Dostupní – vyberete si způsob, který Vám vyhovuje. Nákup on-line na www.online-kvetiny.cz, zavolejte nám na +420 773 163 777, napište e-mail na info@laflorista.cz nebo nás navštivte osobě v prodejně. Jste srdečně vítáni.
  • Flexibilní – přizpůsobíme se Vašim požadavkům – vyzkoušejte nás!

Naším cílem je Vaše spokojenost, proto si Vás budeme hýčkat tak, abyste se k nám rádi a často vraceli. Říká se, že květiny mluví nejhezčím jazykem světa, mluvte jím s námi.