+420 773 163 777 +420 773 163 777
Celkem 0 položek
0 Kč

Jak poslat kytici na adresu

 

Jak poslat květiny/u

 

Když není možné být blízko v slavnostní den, kdy nemůžete osobně poblahopřát svým příbuzným na dovolené, nebo si jen chcete připomenout sobe a své pocity těm, které milujete, můžete si vždy objednat květiny s doručením. Nepodceňujte vzkaz, kde můžete příjemci nechat vřelé poselství, které zahřeje jeho srdce a zanechá na vás vzpomínku.


Nákup na našem webu je poměrně jednoduchý, stačí vybrat svou oblíbenou skladbu nebo kytici a za pár minut objednat. Platba se provádí na webu pomocí mnoha metod, například pomocí bankovní karty a po několika hodinách náš kurýr předá zprávy od vás osobně. Doručování květin nebylo nikdy tak snadné! Všechno, co je pro vás důležité, je důležité pro naši společnost, a proto lze všechny vznikající problémy s našimi operátory prodiskutovat voláním na linku +420 775 551 173. Děláme vše proto, aby rozvoz květin potěšil vás a vaše blízké.

Náš internetový obchod s květinami funguje bez přestávek, o víkendu samozřejmě po domluvě. Doručujeme proto květiny nepřetržitě na jakoukoli lokalitu. Spolupráce s nejlepšími kurýrními službami umožňuje rychle a přesně poslat kytici kamkoli. Klient může obdržet květiny co nejdříve - 3 hodiny po objednání online přes internet

Právě teď si můžete objednat kytici voláním na číslo +420 775 551 173 a v případě potřeby vám naši poradci pomohou vybrat tu správnou variantu podle vašeho vkusu.
Nabízíme oblíbené kytice v širokém sortimentu - růže, tulipány, pivoňky, orchideje, chryzantémy, lilie.

Zde si můžete objednat květiny na 8. března nebo 14. února jako dárek své přítelkyni nebo poslat mámě slavnostní kytici ke Dni matek. Překvapte svou ženu a kupte kytici růží, které se dobře hodí s dortem, čokoládou nebo ovocným košem.

Naši zkušení floristy vytvářejí neobvyklé kytice ve stylovém designu k narozeninám, výročí nebo svatbě. Pokud chcete vyjádřit lásku nebo požádat o odpuštění, pak dejte blízkému kromě současnosti také vzkaz, balónky nebo plyšovou hračku.