Celkem 0 položek
0 Kč

Jak poslat kytici na adresu

Jak poslat květiny/u na adresu ? Je to jednoduché

Jak poslat kytici na adresu? | online-kvetiny.cz 

Když není možné být blízko v slavnostní den, kdy nemůžete osobně poblahopřát svým příbuzným na dovolené, nebo si jen chcete připomenout sobe a své pocity těm, které milujete, můžete si vždy objednat květiny s doručením. Nepodceňujte vzkaz, kde můžete příjemci nechat vřelé poselství, které zahřeje jeho srdce a zanechá na vás vzpomínku.

Vybrat kytici

Květiny online - je to jednoduché

Nakupování květin u nás je rychlé a snadné. Stačí si vybrat svou oblíbenou skladbu nebo kytici a objednat během pár minut. Platbu můžete provést online pomocí různých metod, včetně bankovní karty. Naši kurýři doručí vaši objednávku do několika hodin osobně. Už nikdy nebylo doručení květin tak jednoduché!

Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pokud se vyskytnou jakékoliv otázky nebo problémy, neváhejte nás kontaktovat na lince +420 775 551 173. Jsme zde pro vás.

Náš internetový obchod s květinami je k dispozici nepřetržitě, a to i o víkendech po předchozí domluvě. Díky spolupráci s nejlepšími kurýrními službami vám můžeme zajistit rychlé a přesné doručení květin kamkoli. Vaše kytice může být u vás již za 3 hodiny po online objednání.

Můžete objednat květiny také po telefonu

Můžete také zavolat na číslo +420 775 551 173 a naši poradci vám rádi pomohou vybrat dokonalou květinovou kytici podle vašich představ.

Naše nabídka zahrnuje oblíbené květiny v širokém sortimentu, včetně kytice růží, tulipánů, pivoňek, orchidejí, chryzantém, lilí a sposty jiných druhů

jak poslat květiny na adresu?

Vybrat kytici

U nás můžete objednat květiny pro speciální příležitosti, jako je 8. březen nebo Valentýn, jako dárek pro vaši přítelkyni nebo slavnostní kytici pro svou maminku k Dni matek. Udělejte radost své ženě a doplňte kytici růží dortem, čokoládou nebo ovocným košem.

Naši zkušení floristé vytvářejí unikátní květinové aranžmá pro narozeniny, výročí nebo svatby. A pokud chcete vyjádřit lásku nebo požádat o odpuštění, můžete přidat k dárku i osobní vzkaz, balónky nebo plyšovou hračku.