+420 773 163 777 +420 773 163 777
Celkem 0 položek
0 Kč

Květinová výzdoba zvýší image vašeho podnikání

Podařilo se vám vybudovat úspěšnou a prosperující společnost? Květiny by se měly stát tak zvanou třešínkou na dortu dobré image společnosti. Květiny vnesou do firemních prostor, kanceláří, zasedacích místností či na recepci atmosféru pohody a vstřícnosti. Naším posláním je postarat se o kompletní květinový servis. Tedy dodáme vždy zaručeně čerstvé květiny, přesně podle vašeho zadání a požadavků. Květiny sladíme s ročním obdobím, firemním logem, nebo pokud vše necháte na nás, pohrajeme si s květinami s fantazií nám vlastní. Věříme, že výsledek vás vždy překvapí, potěší a zaujme. Vždy se držíme stanoveného budgetu a vy se nemusíte o nic starat. Květiny přivezeme až k vám v perfektní kvalitě.

Květiny na recepce a do kanceláří

Kytice či aranžmá dodáme ve smluvený čas v pravidelných týdenních intervalech, což vám zaručí jejich čerstvost, vůni a neustálou rozmanitost. Květiny vybíráme tak, aby se hodily do vašich prostor, ladily s firemní filozofií, logem, barvami interiéru a vkusně a elegantně tak podpořily image vaší společnosti. Vytvoříme jednoduché vazby i veliká extravagantní a neobvyklá aranžmá, která každého ohromí.  Neváhejte nás tedy kontaktovat, přijedeme k vám na nezávaznou konzultaci a na jejím základě vám vytvoříme konkrétní nabídku, přesně na míru vašim potřebám. 

Květiny pro zaměstnance a obchodní partnery

Květiny jsou nejvhodnějším dárkem nejen pro zaměstnance, ale také pro obchodní partnery. Pokud chcete popřát k narozeninám, svátkům, pracovním úspěchům či poděkovat za dobře odvedenou práci nebo úspěšné obchodní jednání využijte náš e-shop a květiny doručíme ještě ten den. Samozřejmostí je připojení vzkazu ke každé kytici. Pro stálé obchodní partnery nabízíme slevu 10% z cen uvedených v našem e-shopu, proto se vám vyplatí se k nám vracet.  Kdybyste si přece jen nevybrali kytici přesně podle svých představ, kontaktujte nás, uvážeme kytici, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům a ceně, samozřejmostí je možnost platby na fakturu.

Květinová výzdoba firemních večirků a společenských akcí

Vždy vám pomůžeme realizovat vaše nápady, vytvoříme malé aranže na stolky, stejně tak jako extravagantní obří aranžmá třeba na divadelní pódium. Kontaktujte nás se svými požadavky na květinovou výzdobu, vytvoříme vám přesně takový návrh, který splní vaše představy a nepřekročí stanovený rozpočet. Naše květiny a aranžmá vždy sladíme s daným interiérem či exteriérem a vytvoříme příjemnou a slavnostní atmosféru vašeho večírku, či akce. Květiny je možné uzpůsobit tak, aby si je zaměstnanci mohli po skončení akce vzít domů.

Hrnkové rostliny do interiérů

Aby vaši zaměstnanci mohli podávat uspokojivé pracovní výkony, je třeba,  aby jejich pracovní prostředí bylo vzdušné a na to jsou květiny ideálním pomocníkem – dusno přemění v čerstvý příval kyslíku, pročistí vzduch a vrátí aktivitu a energii tolik potřebnou pro kvalitu odvedené práce.  Zajistíme do vašich kanceláří jak malé rostliny na okna či police, tak velké reprezentativní palmy.  Vždy vám doporučíme nejvhodnější rostlinu do vašeho interiéru, tak aby rostlina v daných klimatických podmínkách nestrádala a neztrácela tedy svou krásu – přílišné klimatizování totiž neškodí jen vám a vašemu zdraví, ale také rostlinám, obzvlášť těm co jsou původem tropické.

Péče o hrnkové rostliny

Samozřejmostí je následná péče o rostliny v interiérech, kterou zajistíme ve vámi zvolený čas – např. v pátek odpoledne, kdy nebudeme překážet vašim zaměstnancům při práci během rušného dne. Je jen na vás, jestli nám péči o rostliny svěříte. Můžeme nabídnout jak kompletní týdenní péči včetně pravidelné zálivky rostlin, přesazování a péči o vzhled rostlin nebo zvolíte měsíční péči – tedy zálivku si zajistíte sami – a my jen přihnojíme, naleštíme listy, upravíme rostlinu o uvadlé listy či květy a zajistíme její krásný vzhled a dlouhou životnost. 

Soukromé domy a byty

Pokud stavíte nový dům či kupujete byt , jistě brzy přijdete na to, že bez květin není domov domovem. A pokud má platit „doma je doma“ bez květin to nepůjde. Květiny dodávají život, atmosféru a vytvoří útulné prostředí, kam se budete rádi vracet po náročném dni. Kontaktujte nás, přijedeme se k vám podívat a navrhneme přesně ty pravé rostliny, které dovedou vaše zázemí k dokonalosti. Samozřejmostí je také doporučení kvalitních obalů na vybrané rostliny a kompletní dodávka osazených rostlin až k vám. 

Svou práci děláme s láskou, profesionalitou a nadšením.  Přesvědčte se o tom sami.