Celkem 0 položek
0 Kč

Dárkové kytice

Darková kytice | la florista

Vyberte dárkovou kytici a udělejte někomu velkou radost

Vítejte v online květinářství La Florista.

Nabízíme květinové vazby pro každou příležitost, tradiční i netradiční kytice, květinové speciality, květinové dorty, klobásové kytice pro muže… Naše květiny jsou vždy čerstvé a kytice precizní. 

Uvážeme vám také třeba svatební kytici i ostatní květiny pro Vaši svatbu, květinovou výzdobu firemních akcí i pravidelné aranžování květin ve Vaší restauraci. Nabízíme květinové vazby pro každou příležitost, tradiční i netradiční kytice, květinové speciality, květinové dorty, klobásové kytice pro muže… Naše květiny jsou vždy čerstvé a kytice precizní. Naše květinářství doručí kytice Vašim blízkým ještě dnes!

La Florista | online květiny | kontakt

Květiny a kytice pro Vás doručíme v Praze i celé ČR. 
Naše květinářství doručí kytice Vašim blízkým v Praze ještě dnes!

Objednávky mimo Prahu nutno objednat nejpozději 48 hodin před samotným doručením, nejméně však den před plánovaným doručení a po dohodě předem.

Při nákupu nad 2000,- Doprava po Praze zdarma !


Objednat si můžete online květinové vazby pro každou příležitost, tradiční i netradiční vázané kytice, květinové speciality jako třeba, svatební kyticekoše plné růží… Naše květiny jsou kvalitní vždy čerstvé a kytice precizní. Kytice připravují zkušení floristé vždy s láskou. Naší snahou jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám pro krásné květiny budou rádi vracet.

 Květinové studio La Florista naleznete na adrese V Horkách 1386/5, Praha - 4. Každý den připravujeme mnoho květinových dekorací podle individuálního zadání a mnoho dárkových květin a kytic. Jistě uvítáte příjemné a moderní prostředí a čerstvé květiny, dovážené denně z Holandska.

 Všechny květiny a kytice doručíme domů, do zaměstnání, na oslavu, do restaurace ke slavnostní večeři či k pracovnímu obědu, do nemocnice i do porodnice nebo i na místo posledního rozloučení. Dbáme vždy na diskrétnost a dodržení přesného času doručení květiny. Samozřejmostí je také pravidelné doručování květin a květinových dekorací na firemní recepce – pro stálé firemní klienty nabízíme zajímavý systém slev a výhod – neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a respektujeme vaše přání a potřeby.

  Naším posláním je rozdávat radost a úsměvy vám i vašim blízkým.

 Důvody proč zvolit právě květinové studio La Florista:

  •  Čerstvé květiny doručíme po Praze a po cele ČR
  • Za květiny můžete platit online bezpečnou platební bránou Vaší platební kartou, platbou v RaiffeisenBank přes eKonto, převodem na náš bankovní účet u RaiffeisenBank nebo Fio banka, PayPal, případně také v hotovosti při převzetí květiny, pokud se na tom s námi předem telefonicky domluvíte.

  • Nenajdete u nás žádné přirážky za doručení květin express – vynasnažíme se pro Vás udělat maximum, je to naším posláním.

  • Květiny, které objednáte na www.online-kvetiny.cz jsou vždy čerstvé a té nejvyšší kvality.

  • Ke květině můžete objednat také drobnou pozornost v podobě čokolády, sektu či roztomilého medvídka v tričku s logem vašeho oblíbeného květinového studia

  • Květiny doručujeme nejen v Praze, ale v síti našich osvědčených partnerských dodavatelů, také v rámci celé České republiky do 24 hodin od objednání.

  • Naše motto je „Květina je dar pro naše oči-dívejme se a obdivujme

 

Květiny pro zamilované

pokud chcete svou drahou polovičku překvapit něčím zcela originálním, neváhejte nás kontaktovat, připravíme Vám kytici přesně na míru. Nabídneme Vám zcela individuální kalkulaci určenou pouze pro zamilované. Vždyť láska je láska, když choděj kluci s…J

 Květiny a květinové dekorace 

Připravíme čerstvé květiny, květinová aranžmá i neobvyklé květinové dekorace do firemních prostor, recepcí, hotelových foyer, restaurací a dalších prostor, které jsou pro Vás při styku s klienty a zákazníky důležité a reprezentují.  Zdarma Vám zapůjčíme vázy či další nekvětinové dekorace. Zcela individuálně pro Vás připravíme kalkulaci na květiny a květinovou výzdobu firemních akcí a večírků, případně také netradiční květinové workshopy s našimi floristkami například v rámci dětského dne pro zaměstnance nebo jako zpestření firemní party. Více informací najdete na www.laflorista.cz.

 Originální vázané květiny

Připravíme pro Vás také nepřeberné množství originálních květin a vázanych kytic. Dejte nám do ruky téměř cokoli a my Vám z toho vykouzlíme květiny. Pro pány kutily připravíme květiny například z nářadí či jím květinu přizdobíme. Naleznete u nás květinu golfovou plnou golfových míčků i květinu plnou barevných veselých pastelek pro mladou slečnu.

 Květiny po celý rok

V každém ročním období u nás naleznete květiny, které jsou v souladu s přírodou kolem nás. Na jaře je to spousta tulipánů, které Vám přinesou radost z prvních jarních dní. V létě jsou to květiny plné barev a vůní, na podzim věnečky, dekorace z přírodních materiálů, kytice plné podzimních barev, ze kterých na Vás dýchne krása přírody chystající se k odpočinku. V období adventu a Vánoc pro Vás připravíme nepřeberné množství adventních věnců, svícnů a vánočních dekorací pro Váš domov i kancelář.

 Květiny ke každé příležitosti 

Připravujeme také květiny k životním jubileům, kytice k výročí, kytice pro zahraniční delegace a v neposlední řadě také smuteční kytice a smuteční věnce.

 

 Svatební kytice

 Samozřejmě uvážeme také vaši svatební kytici a připravíme i ostatní květiny pro vaši svatbu, vždy se snažíme udělat z Vašeho svatebního dne, i díky květinám, den D. Květiny dovezeme až k vám. Ozdobíme auta, stoly, obřadní síně či kostely. Svatební floristika nás velmi baví, jelikož každá nevěsta je pro nás nekončící inspirací...

 Vyberte si z naší široké nabídky svatebních kytic zde

 Květiny a kytice – variace pro Vás:

 Svatební kytice a kompletní svatební květinový servis šitý přesně na míru Vaší svatbě. Více najdete na www.svatebni-kytice-kvetiny.cz nebo nás neváhejte kontaktovat. Připravíme veškeré svatební květiny s ohledem na Vaše potřeby i Váš rozpočet.

 Květiny pro zamilované – pokud chcete svou drahou polovičku překvapit něčím zcela originálním, neváhejte nás kontaktovat, připravíme Vám kytici přesně na míru. Nabídneme Vám zcela individuální kalkulaci určenou pouze pro zamilované. Vždyť láska je láska, když choděj kluci s…J

 Květiny a květinové dekorace – připravíme čerstvé květiny, květinová aranžmá i neobvyklé květinové dekorace do firemních prostor, recepcí, hotelových foyer, restaurací a dalších prostor, které jsou pro Vás při styku s klienty a zákazníky důležité a reprezentují.  Zdarma Vám zapůjčíme vázy či další nekvětinové dekorace. Zcela individuálně pro Vás připravíme kalkulaci na květiny a květinovou výzdobu firemních akcí a večírků, případně také netradiční květinové workshopy s našimi floristkami například v rámci dětského dne pro zaměstnance nebo jako zpestření firemní party. Více informací najdete na www.laflorista.cz.

 Originální květiny – připravíme pro Vás také nepřeberné množství originálních květin a vázanych kytic. Dejte nám do ruky téměř cokoli a my Vám z toho vykouzlíme květiny. Pro pány kutily připravíme květiny například z nářadí či jím květinu přizdobíme. Naleznete u nás květinu golfovou plnou golfových míčků i květinu plnou barevných veselých pastelek pro mladou slečnu.

 Květiny po celý rok – v každém ročním období u nás naleznete květiny, které jsou v souladu s přírodou kolem nás. Na jaře je to spousta tulipánů, které Vám přinesou radost z prvních jarních dní. V létě jsou to květiny plné barev a vůní, na podzim věnečky, dekorace z přírodních materiálů, kytice plné podzimních barev, ze kterých na Vás dýchne krása přírody chystající se k odpočinku. V období adventu a Vánoc pro Vás připravíme nepřeberné množství adventních věnců, svícnů a vánočních dekorací pro Váš domov i kancelář.

 Květiny ke každé příležitosti – připravujeme také květiny k životním jubileům, kytice k výročí, kytice pro zahraniční delegace a v neposlední řadě také smuteční kytice a smuteční věnce.