Celkem 0 položek
0 Kč

Květiny s doručením

 

V našem Online Květinařství je moderní služba a opravdu kvalitní doručování květin v Praze. Nabízíme obrovský výběr aranžování květin a vždy rádi pomůžeme s nákupem exkluzivní kytice pro každou příležitost.

Nevíte, jak zapůsobit na svou milovanou ženu, co představit svému pracovnímu kolegovi, šéfovi nebo přítelkyni? Nejjednodušším a nejvýhodnějším řešením je nákup květin s doručením. Dnes je představen náš sortiment:

    nadčasová klasika odrůdových růží, lilií a tulipánů;
    exotika, jako jsou orchideje, frézie a hortenzie;
    kompozice s lahodnými doplňky a dalšími dekoracemi.

Doručujeme květiny každý den, takže si můžete být jisti, že vaše překvapení uspěje. Kytice od La Floristy jsou originální, moderní a sofistikované. Mezi dostupnými variantami je snadné vybrat možnost narozenin, výročí, prvního data a mnoha dalších důležitých událostí. Naši kurýři doručí objednávku na zadanou adresu. Může to být kancelář, dům, restaurace nebo jiné místo. Dodávka květin je navíc nepřetržitá a může být anonymní.
 
Anonymní doručení

Chcete překvapit milovaného? Máme službu „anonymního doručení“, ve které příjemce nerozpozná vaše jméno a typ dárku až do okamžiku doručení a přečtení karty. V komentářích k objednávce je třeba uvést „anonymní doručení“.

Náš katalog obsahuje ceny všech komodit. Ale pokud chcete něco zvláštního, můžete si objednat kytici květin pro váš domov nebo aramžmá do kancelaře a vybrat si ji podle svého uvážení. Profesionální floristy pracují na každé skladbě a věnují zvláštní pozornost složení kytice a jejímu designu. Vyberte si květiny s doručením a budete spokojeni s jejich kvalitou a našimi službami.

 Vyberete si libovolné 3-hodinové období, ve kterém objednánou kytici doručime. V mimořádných případech, kdy zákazník potřebuje dodání zboží naléhavě, je možné domluvit individuální podmínky dodání. Naléhavé doručování květin se neprovádí na svátky - Nový rok, Valentýn, MDŽ, Den matek a svátky.

 

Rozvoz květin po celé ČR

 

Rozvoz květin Praha

Rozvoz květin Ostrava

Rozvoz květin Olomouc

Rozvoz květin Hradec Králové

Rozvoz květin Frýdek Místek

Rozvoz květin Česká Lípa

Rozvoz květin Chrudim

Rozvoz květin Jablonec nad Nisou

Rozvoz květin Prostějov

Rozvoz květin Vsetín