Celkem 0 položek
0 Kč

Kytice ze slunečnic | Jsi slunce zářící

Malá obsahuje 7 květů

Střední obsahuje 15 květů

Velká obsahuje 25 květů

Kdy doručíme: objednávejte dva dny předem

Vždy je lepší objednat předem :-)

Kam doručíme: po celé ČR

Původ květin: Holandsko/Ecuador

 

Pokud jste si nevybrali z uvedené nabídky, počet nebo barevnost květin, kyticí je možné sestavit na míru dle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktován mailem nebo telefonicky zde 

 

   
 
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Slunečnice v neobvyklé vazbě, doplněné růží a heřmánkem jsou neokoukané. Slunečnice - květina, která přináší slunce do vašeho dne! Její jasně žluté květy a vysoké stonky jsou symbolem radosti a optimismu. Slunečnice je ideální volbou pro zahradníky i milovníky květin. Její krásné květy přitahují pohledy a přinášejí do každého prostoru pozitivní energii. Tato nenáročná rostlina snese různé typy půdy a prosperuje na slunných stanovištích. Dopřejte si krásu slunečnic ve své zahradě nebo vytvořte oslňující květinovou aranžmá s touto ikonickou rostlinou. Slunečnice je nejen krásnou dekorací, ale i připomínkou slunečných dní.

Doručení květin v Praze a mimo Prahu

  • doručení květin po Praze je 200Kč, při ceně květiny do 2000Kč (týká se prvního pokusu o dopravu)
  • mimo Prahu po České republice 450Kč včetně platné DPH za každý doručovací pokus
  • Při ceně květiny nad 2000Kč je doprava po Praze zdarma! (týká se prvního pokusu o dopravu)
  • V pracovní dny květiny vám doručíme od 10 do 18 hodin, o svátcích a o víkendech doručujeme po předchozí domluvě

Vazby na fotografiích jsou orientační. Konečný vzhled kytice je ovlivněn vámi vybranou velikostí! 

Vzhledem k povaze sortimentu se může ve výjimečných případech vzhled skutečně dodaného zboží mírně lišit od fotografií na našich internetových stránkách, a to z důvodu sezónnosti některých druhů květin či z důvodu možného doručení zboží v zákazníkem určené době. Dodavatel je oprávněn v takovém případě nahrazovat jednotlivé květiny, případně i jiné dodávané předměty zbožím podobného vzhledu, stejného druhu a stejné nebo vyšší kvality tak, aby bylo dosaženo bezvadného vzhledu a co nejvyšší podobnosti. Dodavatel se však vždy snaží tyto odlišnosti eliminovat.
//rychlydotaz
//video

Související zboží