Celkem 0 položek
0 Kč

Flowerbox - Něžné Chryzantémy

Květinové krabice jsou k dispozici v různých stylech a velikostech, což umožňuje vybrat tu nejvhodnější pro každou příležitost. Bez námahy spojují estetiku s praktičností, a tak jsou ideálním dárkem pro ty, kteří ocení krásu květin s minimálním úsilím. 

 Ø 20cm

Kdy doručíme:  objednávejte 2-3 dny předem

Kam doručíme: Praha, ČR na dotaz

Původ květin: Holandsko/Ecuador

   
 
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Teto exkluzivní Flowerbox spojuje kouzlo růžových chryzantém s lehkostí a jemností gypsophily, vytvářejíc tak vizuální poezii v jednom stylovém aranžmá. Není pouze květinové aranžmá, ale také elegantní dekor, který oživí jakýkoliv prostor svou krásou. Stylový box dodává kompozici šmrnc a umožňuje snadné umístění na stůl či jiné výstavní místo.

Květinová krabice představuje oblíbenou alternativu k tradiční kytici. Květiny v aranžovací hmotě v ní vydrží přibližně 5 až 7 dní, což představuje pohodlnou a dlouhotrvající možnost. Obdarovaná osoba nemusí řešit hledání vhodné vázy, stačí pouze občas lehce dolít vodu.

Doručení květin v Praze a mimo Prahu

  • doručení květin po Praze je 200Kč, při ceně květiny do 2000Kč (týká se prvního pokusu o dopravu)
  • mimo Prahu po České republice 450Kč včetně platné DPH za každý doručovací pokus
  • Při ceně květiny nad 2000Kč je doprava po Praze zdarma! (týká se prvního pokusu o dopravu)
  • V pracovní dny květiny vám doručíme od 10 do 18 hodin, o svátcích a o víkendech doručujeme po předchozí domluvě

Vazby na fotografiích jsou orientační. Konečný vzhled kytice je ovlivněn vámi vybranou velikostí! 

Vzhledem k povaze sortimentu se může ve výjimečných případech vzhled skutečně dodaného zboží mírně lišit od fotografií na našich internetových stránkách, a to z důvodu sezónnosti některých druhů květin či z důvodu možného doručení zboží v zákazníkem určené době. Dodavatel je oprávněn v takovém případě nahrazovat jednotlivé květiny, případně i jiné dodávané předměty zbožím podobného vzhledu, stejného druhu a stejné nebo vyšší kvality tak, aby bylo dosaženo bezvadného vzhledu a co nejvyšší podobnosti. Dodavatel se však vždy snaží tyto odlišnosti eliminovat.
//rychlydotaz
//video

Související zboží