+420 773 163 777 +420 773 163 777
Celkem 0 položek
0 Kč

Vánoce a Advent

Kouzlo Vánoc Vám do Vašich domovů i na pracovní stůl vnesou nádherné adventní věnce i svícny z našeho květinového studia. Udělejte radost svým blízkým a pošlete krásný adventní věnec či svícen pro potěšení i jim.

Vyrábíme adventní věnce pro radost, které můžete vybírat v našem kamenném obchodě, na e-shopu, nebo nás můžete oslovit s objednávkou přímo na míru.

Vkusně nazdobený vánoční stromeček, adventní věnce, květinové vazby, svíčky a různé další dekorace umí doma spolehlivě vykouzlit tu správnou sváteční atmosféru.


Vánoční výzdoba a dekorace                        

Ve chvíli, kde se vzduchem začne linout vůně jehličí a cukroví a do uší nám zazní z rádia první koleda, všichni víme, že přišel čas slavit. A také, že je ten správný čas vyzdobit si svůj domov vevnitř i zvenku a přispět tak k veselí a sváteční náladě Vánoc.

Vybírat můžeme z nepřeberného množství vánoční výzdoby – klasikou jsou adventní a vánoční věnce, vánoční svícny, závěsná světýlka do oken či ozdoby na stromeček a mnoho dalšího čím můžeme zkrášlit naše domovy. Velký a pohádkově ozdobený vánoční stromeček je bezpochyby tím nejdůležitějším, co nikoho nenechá na pochybách, že Vánoce jsou za dveřmi.

Tradičními barvami Vánoc a tedy i pro vánoční výzdobu a dekorace nejčastěji používané barvy jsou tmavě zelená, sněhově bílá a sytě červená. Zimu potom reprezentují modrá a bílá, zlatá a stříbrná nám pomohou navodit slavnostní náladu a prostředí. Vánoce jsou poté plné třpytu a lesku. Barvy používané pro vánoční dekorace se mění ruku v ruce s módními trendy. Pro letošní sezonu jsou „IN“ vánoční dekorace v barvě bílé, třpytivé a působící ledově, tajemně. Dále ještě doznívá trend loňských Vánoc, kdy se používala černá barva. Pokud Vám tedy z loňska zbyly černé dekorace, nebojte se je nakombinovat s bílými, výsledek Vás příjemně překvapí. Vaše vánoční výzdoba bude velmi trendy.

Nepostradatelnou součástí vánoční výzdoby domácnosti či kanceláře je vánoční hvězda v keramickém obalu. Klasikou je červená barva, ale velmi oblíbené jsou také bílé, zelené či růžové odstíny této tradiční rostliny. Velmi snadno a vkusně si lze vánoční hvězdu přizdobit drobnými dekoračními předměty – ozdoby, peříčka či ozdobné řetízky udělají z vánoční hvězdy jedinečnou dekoraci, která může lehce dominovat Vašemu domovu či kanceláři. Pro použití na výzdobu firemních večírků či předvánočních společenských akcí je tato rostlina také velmi vhodná. Vánoční hvězdu je možné použít jako vkusný dárek, kterým můžete potěšit své kolegyně.

Velký je také výběr z dekorací ze živého materiálu – chvojové adventní věnce, vánoční svícny dozdobené květinami či vánočně laděné dárkové kytice provoní Váš domov či kancelář a vytvoří jedinečnou atmosféru, která navodí tu správnou vánoční náladu, pohodu a klid. Vánoční výzdobu si vytvoře s citem, tak aby Vám bylo dobře, v poslední době jsme zavaleni blikajícími „kýči“. Načerpat energii a odpočívat lze také při vlastnoruční výrobě vánočních dekorací. Nechte pracovat svou fantazii na plné obrátky a vytvořte si výzdobu podle svých představ, zapojit můžete také děti, které bude tato činnost jistě velmi bavit.

Pokud více oceníte práci profesionálů, kontaktujte některé z květinových studií ve Vašem okolí a nechte si vánoční výzdobu doma i v kanceláři vytvořit na míru, přesně podle vašich představ.

Voňavé a krásně vyzdobené Vánoce Vám přeje La Florista!