Jazyk / Language:      CZ   EN
Nyní 450 produktů
V košíku: 0ks zboží
Celkem: 0,- Kč
Objednat
Prohlédnout košík
Vyhledávání produktů

Detailní vyhledávání
Hledat

Barva:

Velikost:

Cena od:

Cena do:

bottom kvetiny
Produkty
Novinky & aktuality
15.02.2017
Náš tip: aby Vám květiny ve váze déle vydržely čerstvé a svěží, pravidelně seřízněte stonky o 2-3 centimetry a vyměňte vodu ve váze.

Poslední volná pracovní pozice:

Florista/ka

Do našeho týmu přijmeme zkušenou floristku či floristu.

Požadujeme: zkušenosti v práci s květimami na vysoké úrovni. Nezbytná je schopnost samostatně zrealizovat kompletní svatební květinový servis (všechny tipy svatebních kytic, výzdobu, atd). Dále požadujeme anglický jazyk na komunikativní úrovni, řidičský průkaz skupiny B (služební automobil), uživatelská znalost práce na PC - mail, exel, obsluha e-shopu(naučíme).

Náplň práce: svatební floristika, dárková vazba na prodejně, péče o hrnkové rostliny v kancelářích, návrhy a realizace výzdoby firemních prostor, restaurací, obsluha e-shopu.

Naše představa: součástí našeho týmu by měl být člověk komunikativní, časově flexibilní, vstřícný k ostatním, milý k zákazníkům, velmi zodpovědný a pečlivý a také schopný pracovat pod tlakem a v časovém presu v perfektní kvalitě.

Nabízíme: moderní a vzdušné pracovní prostředí - Praha 8 Karlín moderní budova Danube House, příjemný mladý kolektiv, zajímavou a velmi různorodnou práci. Dobré platové ohodnocení.

Pro bližší informace prosím kontaktujte paní Světlanu Vyhouskay na mailu vyhouska@laflorista.cz. Součástí Vašeho mailu musí být životopis a krátký motivační dopis. Velmi rádi Vás poté pozveme na osobní pohovor.

Těšíme se na Vás!

Svátek má...
Dobrý den, dnes je

17 říjen,

svátek má Hedvika, zítra Lukáš.
CZ
Firemni servis LA FLORISTA SVATEBNI KYTICE

KDE NÁS NAJDETE?
DANUBE House
Karolinská 650 / 1
Praha 8 - Karlín

Tel.: +420 222 322 388
E-mail: info@laflorista.cz

Otevírací doba:
pondělí-pátek 10-19 hod nebo dle domluvy

Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

|    |                   ONLINE-KVĚTINY.CZ©     |     2010     |     SEO & WEBDESIGN - NET sign studio     |     Sign | Shop2010